Hudba/Music


Pokud umístíte fotografie na své stránky, prosím o uvedení zpětného odkazu a mého jména.

Fotografie vám taktéž mohu dodat v tiskové kvalitě na CD nebo vytištěné v požadované velikosti. Přátelské ceny :)

Don't hesitate to use my photos for your site, but remember to add my name or link back to this web. If you need photos in better resolution, please, contact me.Friendly prices.

Barka Fabiánová
+420777011612
baruskaf@gmail.com

<

Festival Rudolstadt
6.-.9.7. 2017, Rudolstadt (GER)

L.Dusilová+L.Matthiessen band
18.3. 2017, Zubří

Francoiz Breut (FR/BE)
23.2. 2017, Palác Akropolis, Praha

Akropolis Multimediale
15+22.11. 2016, Palác Akropolis, Praha

Kimmo Pohjonen
23.5. 2016, Divadlo Archa, Praha

Charles Aznavour
6.4. 2016, Kongresové centrum, Praha

Jazznění
17.3. 2016, KC Kaštan, Praha

Billy Martin's Wicked Knee
15.3. 2016, Palác Akropolis, Praha

Thermal
10.3. 2016, Vila Štvanice, Praha

Sunna Gunnglaugs Trio
3.3. 2016, Novoměstská radnice, Praha

Jono McCleery+Grandbrothers
2.3. 2016, Palác Akropolis, Praha

Vök (isl)+Never Sol
27.2. 2016, Palác Akropolis, Praha

Lasse Matthiessen (dk)
25.2. 2016, Rybanaruby, Praha

Maxence Cyrin
11.2. 2016, Palác Akropolis, Praha

Festival Spectaculare
20.1. - 12.2. 2016

Antonio Sanchez
4.12. 2015, Jazz Dock, Praha

Žižkov meets jazz
27.11. 2015, Palác Akropolis,Praha

Hugo Race & The True Spirit
23.11. 2015, Palác Akropolis,Praha

49. Slánské jazzové dny
20.-21.11. 2015, Slaný

Jaga Jazzist
11.11. 2015, Lucerna Music Bar

Sophie Hunger (SUI)
4.11. 2015, Divadlo Archa,Praha

Jazz on5
23-24.10. 2015, Jazz Dock,Praha

Erik Truffaz
15.10. 2015, Palác Akropolis,Praha

Cuncordu e Tenore de Orosei
15.9. 2015, Hlahol,Praha

Folkové Prázdniny 2015
25.7.- 1.8. 2015, Náměšť nad Oslavou

Respect 2015
13.- 14.6. 2015

Habrovka 2015
5.-6.6. 2015

Zea + Hailu Mergia
Palác Akropolis,1.6. 2015

The Ex (NL)
Palác Akropolis,21.5. 2015

Shai Maestro Trio
Jazztime,20.5. 2015

Ponk
Jazzdock,20.5. 2015

Avishai Cohen Trio
Rudolfinum, 27.4. 2015

Jazzfruit Finále & Oran Etkin Trio
Jazzdock, 22.4. 2015

Hadar Noiberg Trio/The Offlines Project
Divadlo U Hasičů, 19.4. 2015

Mladí Ladí Jazz - 3. koncert
Palác Akropolis, 18.4. 2015

Shalosh (IS)
Jazz Time, 17.4. 2015

Mladí ladí jazz - 2. koncert
La Fabrika, 11.4. 2015

Mladí ladí jazz - 1. koncert
Palác Akropolis, 3.4. 2015

Saint Patrick's Day
Palác Akropolis, 17.3. 2015

David Friesen&Glen Moore (USA)
JazzTime,Praha, 14.3. 2015

Electronic Beats
Divadlo Archa,Praha, 13.3. 2015

Mark Lanegan
LMB,Praha, 20.2. 2015

Indies 25 let
Sono Centrum,Brno, 14.2. 2015

Amparo Sánchez
Palác Akropolis, 11.2. 2015

Chapelier Fou (+Fred A)
Palác Akropolis,Praha, 22.1. 2015

Tara Fuki - křest CD
Divadlo Archa,Praha, 21.1. 2015

Puts Marie (SUI)
Basement Bar,Praha, 19.1. 2015

Michal Prokop&Framus Five
Fórum Karlín,Praha, 20.12. 2014

The Excitements
Palác Akropolis,Praha, 12.12. 2014

Mikulášský Jazzbit
JazzTime,Praha, 5.12. 2014

Habib Koité & Bamada (Mali)
Divadlo U Hasičů,Praha, 1.12. 2014

Vesna Pisarovič Petit Standard (Croatia/US)
Jazz Time,Praha, 24.11. 2014

AMC Trio & Patches Stewart
Reduta,Praha, 16.11. 2014

Guillaume Perret & Electric Epic
Palác Akropolis,Praha, 1.11. 2014

Rytmy Afriky
Meet Factory,Praha, 29.10. 2014

Joe Locke
JazzTime,Praha, 27.10. 2014

Aurelio
Jazz Dock,Praha, 17.10. 2014

The Necks (AUS)
Palác Akropolis,Praha, 14.10. 2014

Grant Calvin Weston Trio "Magic Hands"
Jazz Time,Praha, 5.10. 2014

Anna Aaron (sup. The Animen)
Palác Akropolis,Praha, 4.10. 2014

Katka Koščová Band
Jazz Dock,Praha, 30.9. 2014

Einar Stray (No) + Thoola
Palác Akropolis,Praha, 25.9. 2014

Philip Catherine & AMC Trio (USA/SK)
JazzTime,Praha, 24.9. 2014

Nomfusi (JAR)
Lucerna Music Bar,Praha, 18.9. 2014

Wovenhand+ Nylon Jail
Eurocentrum,Jablonec nad Nisou, 17.9. 2014

Dobet Gnahoré
Palác Akropolis,Praha, 15.9. 2014

Benny Lackner Trio & Cleveland Watkiss
Malostranská beseda,Praha, 14.9. 2014

PKB+Orch. int. du Vetex
Palác Akropolis,Praha, 11.9. 2014

Avishai Cohen with Strings
Divadlo Hybernia,Praha, 10.9. 2014

Worldfest 2014
Grabštejn, 5.-7.9. 2014

Folkové prázdniny 2014
Náměšť nad Oslavou, 26.7-2.8. 2014

Pavel Wlosok Quartet
Reduta Jazz Club, 23.7. 2014

Colours of Ostrava
Dolní Vítkovice, 18.-21.7. 2014

Colour meeting 2014
Polička, 11.-12.7. 2014

Léto na Jungmaňáku 2014
Praha, 10.7. 2014

Zea+King Ayisoba (NL/Ghana)
Palác Akropolis, 29.6. 2014

United Islands
Praha, 20.6.-21.6. 2014

Respect Festival
Park Ladronka, 14-15.6. 2014

Damien Jurado + Sítě
Klub 007,Strahov, 12.6. 2014

Unik Ubik
Palác Akropolis, 9.6. 2014

Habrovka
Praha 6.-7.6. 2014

Hillbilly Night
Cross Club, 5.6. 2014

Jeff Beck
Pražský hrad,Praha 4.6. 2014

Na jednom břehu
Přístaviště Divadla Drak,H.Králové 31.5. 2014

Ivan Hlas a ETC
Palác Akropolis 28.5. 2014

Etran Finatawa(Niger)
Palác Akropolis 26.5. 2014

Värttinä
Rock Cafe, 22.5. 2014

Kenny Wayne Shepherd Band
Lucerna Music Bar, 18.5. 2014

Juan de Marcos Gonzalez
Lucerna Music Bar, 15.5. 2014

Moddi (NOR)
Jazz Tibet,Olomouc, 5.5. 2014

Mladí ladí jazz 5
Palác Akropolis, 2.5. 2014

Árstíðir (ISL)
Lucerna Music Bar, 27.4. 2014

Mladí ladí jazz - 4. koncert
Jazz Dock, 17.4. 2014

Ibrahim Maalouf (FRA)
Palác Akropolis, 13.4. 2014

Finále Jazz Fruit & Jazzpospolita (POL)
Jazz Time, 11.4. 2014

Darko Rundek (CRO)
Jazz Time, 9.4. 2014

MLJ III - Hiromi (Jap)
Prague Crossroad, 7.4. 2014

MLJ II - Portico Quartet(UK)
Palác Akropolis, 4.4. 2014

Kieslowski & Barzin (CAN)
Strahov Klub 007, 3.4. 2014

Tanya Tagaq
Palác Akropolis, 2.4. 2014

Jazzinec 2014 - Finále
UFFO Trutnov, 29.3.2014

Roberto Fonseca Quintet
Divadlo Hybernia, 27.3.2014

Juan Carmona feat. Larry Coryell
Divadlo u hasičů, 26.3.2014

Oregon
Divadlo u hasičů, 25.3.2014

Denovali Records Showcase
Palác Akropolis, 22.3.2014

Don Airey& Band
Klub Nová Chmelnice, 21.3.2014

Now vs. Now (USA)
Jazz Dock, 20.3.2014

James Harries
Jazz Dock, 13.3.2014

Söndörgő (HUN)
Palác Akropolis, 13.3.2014

Badi Assad(BR)
Jazz Time, 10.3.2014

Idan Raichel (ISL)
Lucerna Music Bar, 25.2.2014

Trilok Gurtu "Spellbound project"
Palác Akropolis, 24.2.2014

John Mayall 80' (sup.Marta & Rasputin)
Divadlo Archa, 16.2.2014

Madeline Tasquin (sup.Sebastian Matt)
Chapeau Rouge, 15.2.2014

Reut Regev R*Time
Jazz Time, 10.2.2014

Truffaz/Bilal/Murcof/Garcia
Palác Akropolis, 6.2.2014

Eva Olmerová na Starém Městě
Free Masonic Club Pub, 2.2.2014

Big Band Theory
Jazz Dock, 31.1.2014

Moddi & The Orffs
Palác Akropolis, 29.1.2014

Fanfare Ciocarlia (RO)
Lucerna Music Bar, 27.1.2014

Terry Lee Hale (USA)
Potrvá,Praha, 23.1.2014

Aran Epochal
Potrvá,Praha, 23.1.2014

Gianmaria Testa
Divadlo u hasičů, 16.1.2014

Bran
Palác Akropolis, 15.01. 2014

Marw
Palác Akropolis, 15.01. 2014

Agnes Obel (Feral&Stray)
Palác Akropolis, 09.01. 2014

20 let nakladatelství Galén
Palác Akropolis, 18.12. 2013

Young Gods
Palác Akropolis, 12.12. 2013

Alternativa 2013
HooDoo, Praha, 29.11. 2013

Listolet
Kaštan, Praha, 28.11. 2013

Žižkov meets jazz
Palác Akropolis, 23.11. 2013

Primal Scream (+NiceLand)
Lucerna Music Bar, 18.11. 2013

Best of Pink Floyd and Roger Waters
Divadlo Hybernia, 13.11. 2013

Rachid Taha (Alg/Fra)
Lucerna Music Bar, 10.11. 2013

Klubová noc Spotlight
Roxy, 09.11. 2013

Struny podzimu - Wayne Shorter
Lucerna,06.11. 2013

LIFEM 2013 Kings Place
London (UK),30.10.-02.11. 2013

Amparo Sanchez (Esp.)
Klub Pilot, 26.10. 2013

Ane Brun (Nor)
Palác Akropolis, 22.10. 2013

Tonbruket
Palác AKropolis, 22.10. 2013

JazzFest 2013
Karlovy Vary, 19.10. 2013

Ashia & Bison Rouge (FR)
Jazz Dock, Praha, 14.10. 2013

Mélanie Pain (FR)
Palác Akropolis, Praha, 11.10. 2013

Baromantika
Jazz Dock, Praha, 9.10. 2013

Mozdzer-Danielsson-Fresco
Hybernia, Praha, 8.10. 2013

Joe Bonamassa(USA)
Kongresové centrum, Praha, 5.10. 2013

Garifuna Collective(Belize)
Palác Akropolis, Praha, 2.10. 2013

Jazz&More feat. Shauli Einav (IZR)
Reduta, Praha, 1.10. 2013

Lo Cor de la Plana (FRA)
Palác Akropolis, 28.9. 2013

Worldfest 2013
Grabštejn, 06.-08.09. 2013

Bombino (Nigerie)
Palác Akropolis, 5.9. 2013

Glen Hansard (IRL)
Jízdárna Pražského hradu, 20.8. 2013

Owen Pallett (Kan),2013
Meet factory,Praha, 5.8. 2013

Folkové prázdniny,2013
Náměšť nad Oslavou,22.-27.7. 2013

Colours of Ostrava,2013
Dolní Vítkovice,18.-21.7. 2013

Garana Jazz Festival,2013
Rumunsko,11.-14.7. 2013

Litoměřický kořen
Letní kino, 5.7. 2013

Blindnote (Bel.)
Divadlo U hasičů, 25.6. 2013

Bao Sissoko & Malick Pathé Sow
Jazztime, 24.6. 2013

CocoRoise
Archa theatre, 19.6. 2013

Respect 2013
Ladronka,15-16.6. 2013

Habrovka 2013
7-8.6. 2013

Gianmaria Testa&Gabriele Mirabassi (It)
Divadlo U hasičů 1.6. 2013

Huun-Huur-Tu (Tuva)
Divadlo U hasičů 31.5. 2013

Jazz & More (SK)
Reduta Praha, 29.5. 2013

Tamikrest (Mali)
Palác Akropolis, 24.5. 2013

Minyeshu (Niz)
Palác Akropolis, 23.5. 2013

Rebekka Karijord (Nors/swe)
Roxy Praha, 21.5. 2013

Kultur Shock (USA)
Rock Café, 19.5. 2013

Bitumen Beat
Rock Café, 19.5. 2013

Gri-gri,Happy to meet
M-klub,Vysoké Mýto 10.5. 2013

Mladí ladí jazz - 3. koncert
Jazz Dock, 27.4. 2013

Křest Nerez
Palác Akropolis, 26.4. 2013

AMC Trio&Randy Brecker
SK Rabštejn, 23.4. 2013

Gabin (Ita)
Palác Akropolis, 18.4. 2013

Mladí ladí jazz - 2 koncert
Palác Akropolis, 12.4. 2013

Baromantika (& Prague Modern Young)
Lucerna Music Bar, 9.4. 2013

Mladí ladí jazz - 1 koncert
Jazz Dock, 4.4. 2013

Ewert & The Two dragons
Chapeau rouge, 2.4. 2013

Snakefarm
Café V lese, 27.3. 2013

Jazzinec 2013
Uffo, Trutnov, 23.3. 2013

Skip & Die (Niz.)
Palác Akropolis, 22.3. 2013

Samúel Jón Samúelsson Big Band (Isl)
Palác Akropolis, 20.3. 2013

Nicolas Repac (Fra)
Palác Akropolis, 20.3. 2013

Living Colour (USA)
Lucerna Music Bar, 18.3. 2013

Albert Vila Group (Esp)
Jazz Dock 17.3. 2013

Luca Ciarla Quartet (It)
Jazz Time 13.3. 2013

Erik Truffaz Quartet (Sui)
Divadlo Archa, 12.3. 2013

Sophie Hunger(Sui)
Divadlo Archa, 12.3. 2013

Mahala Rai Banda (ROM)
Lucerna Music Bar, 11.3. 2013

Firewater(USA)
Rock Café, 5.3. 2013

Kid Koala 12-Bit show(Can)
Lucerna Music Bar, 3.3. 2013

Deep Forest (FR)
Palác Akropolis, 27.2. 2013

Dona Rosa (Port)
Jazz Time, 24.2. 2013

Becca Stevens Band
Jazz Dock, 23.02. 2013

Čankišou
Roc Café, 21.02. 2013

Bran
Palác Akropolis, 14.02. 2013

Clannad
Lucerna, Praha, 12.02. 2013

James Blood Ulmer
Jazz Time, Praha, 30.01. 2013

E Converso
Rybanaruby, Praha, 25.01. 2013

Rafal Sarnecki Trio
Kaštan, Praha, 15.01. 2013

Luno (support Piano)
Rock Café, Praha, 28.12. 2012

Divovánoce
Valdštejnská lodžie, Jičín, 15.12. 2012

Young Gods
Palác Akropolis, 11.12. 2012

M.Topferová/ M.Kalaniemi& T.Alakotila
Palác Akropolis, 09.12. 2012

Jon Spencer Blues Explosion
Palác Akropolis, 08.12. 2012

The Mentalettes
Palác Akropolis, 08.12. 2012

Open Mic POTRVÁ #59
Kavárna Potrvá, 05.12. 2012

Les Triaboliques
Palác Akropolis, 04.12. 2012

Martin Alacam & Michael Delia
Palác Akropolis, 04.12. 2012

Longital (guest Stefan Osciatka)
Rybanaruby, 01.12. 2012

Kris Kristofferson (guest Wabi Daněk)
Kongresové centrum, 29.11. 2012

David Krakauer & Madness Orchestra
Palác Akropolis, 28.11. 2012

Ebo Taylor & Afrobeat Academy
Palác Akropolis, 25.11. 2012

Alternativa 2012
HooDoo Music club,Praha, 23.11. 2012

Sophie Hunger
Palác Akropolis,Praha, 20.11. 2012

Harry Waters & Friends
Jazz Dock,Praha, 18.11. 2012

Reut Regev R*time
Jazz Time,Praha, 15.11. 2012

NTS
Nová Chmelnice,Praha, 14.11. 2012

Diana Krall
Kongresové centrum,Praha, 12.11. 2012

MFJP 2012
Kostel sv. Vavřince, 10.11. 2012

Maria Joao&Mário Laginha
U Hasičů, 9.11. 2012

Grazyna Auguscik
U Hasičů, 7.11. 2012

LIFEM 2012
Kings place, London, 1.-3.11. 2012

Sonny Rollins
Lucerna, Velký sál, 31.10. 2012

Avishai Cohen "Duende"
Divadlo Hybernia, 21.10. 2012

Československý jazzový festival
Přerov, Městský dům, 19.-20.10. 2012

Jazz Prešov 2012
PKO Čierny orol, 17.-18.10. 2012

Gregory Porter
Lucerna Music Bar, 09.10. 2012

Anna Aaron
Palác Akropolis, 06.10. 2012

Ibrahim Maalouf
Palác Akropolis, 02.10. 2012

Sun Ra Arkestra
Palác Akropolis, 26.09. 2012

Zohreh Jooya&Larry Porter
Jazz Time, 21.09. 2012

Divadlo Lauriger
Refektář sv. Jiljí, 11.09. 2012

Cupido a Smrt
Refektář sv. Jiljí, 11.09. 2012

Worldfest 2012
Grabštejn, 07-09.09. 2012

Folkové prázdniny 2012
Náměšť nad Oslavou, 21-28.07. 2012

Garana Jazz Festival 2012
Rumunsko, 12-15.07. 2012

Festival pro židovskou čtvrť
Boskovice 2012, 05-08.07. 2012

Motus Harmonicus
Vila Amerika,Praha, 21.06. 2012

Lenka Lichtenberg
Jubilejní synagoga,Praha, 20.06. 2012

Respect
Štvanice, Praha, 16.-17.06. 2012

Marimba Mama - nahrávání CD
3bees studio, 10.06. 2012

Khamoro 2012 - Nikolay Verbitsky
Roxy, Praha, 01.06. 2012

Khamoro 2012 - Cindzi Renta
Roxy, Praha, 01.06. 2012

Habrovka 2012
Praha, 01-02.06. 2012

Na jednom břehu 2012
Hradec Králové, 26.05. 2012

AMC Trio feat. Sam Marinčák
Reduta (Praha), 24.05. 2012

Valdštejnské slavnosti
Jičínská lodžie, 18.05. 2012

Bran
Baráčnická rychta, 17.05. 2012

Taliesyn
Baráčnická rychta, 17.05. 2012

OqueStrada
Palác Akropolis, 12.05. 2012

Afro Celt Sound System
Lucerna Music Bar, 09.05. 2012

Beata Bocek&Ashia
Open Mic-Rybanaruby, 05.05. 2012

Mladí ladí jazz - Ida Kelarová & Jazz Famelija
Lucerna Music Bar, 03.05. 2012

Mladí ladí jazz - Kikina B
Lucerna Music Bar, 03.05. 2012

Busking/Pouliční hraní
Jičín, 01.05. 2012

Čarodění
Valdštejnská lodžie, 30.4. 2012

Avishai Cohen Trio
BrnoJazzFest,Boby Brno, 26.4. 2012

Medeski Martin Wood
Meet Factory,Praha, 23.4. 2012

Karen Malka
Jazz Time, 22.4. 2012

Yann Fanch Kemener & Aldo Ripoche
Brno&Praha 17.4-22.4. 2012

Polička Jazz Festival
Tylův dům Polička, 14.04. 2012

Malika Zarra (Maroko)
Divadlo U hasičů, 11.04. 2012

CéU
Palác Akropolis, 03.04. 2012

Konono N°1
Palác Akropolis, 27.03. 2012

Jazzinec 2012 - Grand Finale
Uffo centrum - Trutnov, 24.03. 2012

Ida Kelarová&Jazz Famelija
Městská knihovna Praha, 22.03. 2012

Kubo Ursiny & Provisorium
Lucerna Music Bar, 15.03. 2012

L'Arrache Coeur
Rybanaruby, 14.03. 2012

Krystyna Skalická & Míša Kalašová
Rybanaruby, 14.03. 2012

Renesanční ples Rondu
Mázhaus Novoměstské radnice, 10.03. 2012

Jan Řepka & Števo Šanta
Kavárna Potrvá, 01.03. 2012

Bratři Orffové, Einar Stray (NOR)
Palác Akropolis, 29.02. 2012

Parno Graszt
Palác Akropolis, 10.02. 2012

Vidět ušima, slyšet ušima - výběr na výstavu
Jazzinec 2012, Trutnov

Samba Sunda Quintet
Palác Akropolis,Praha, 07.02. 2012

Master Musicians of Jajouka
Lucerna Music Bar, 30.01. 2012

Fousaté narozeniny
KC Kaštan, 13.01. 2012

Marek Novotný Quintet
Jazz Dock, 04.01. 2012

Megaton Fashion Show
Palác Akropolis, Praha, 15.12. 2011

Victoria - České barokní Vánoce
kostel sv. Ignáce, Praha, 13.12. 2011

Ein Kessel Buntes
Baráčnická Rychta, 26.11. 2011

Žižkov meets Jazz
Palác Akropolis, 25.11. 2011

JuJu (sup.Delia/Alačam)
Palác Akropolis, 16.11. 2011

Benefiční koncert pro R-Mosty
Retro Musichall, 08.11. 2011

Susheela Raman (sup. SU)
Palác Akropolis, 24.10. 2011

Sato Kenya,SoUsedi
Dorota Bárová,RybaNaruby, 17.10. 2011

Bitumen Beat
Roma Big Top,Riegrovy sady, 06.10. 2011

Terne Čhave
Roma Big Top,Riegrovy sady, 06.10. 2011

Bachtale Apse
Roma Big Top,Riegrovy sady,05.10. 2011

Erik Truffaz 4tet (feat. Anna Aaron)
Palác Akropolis, 03.10. 2011

Mark Geary & guests
Baráčnická rychta, 29.09. 2011

Dobet Gnahore
Palác Akropolis, 26.09. 2011

Worldfest2011
hrad Grabštejn, 9-11.09. 2011

Eurotrialog 2011
Mikulov, 19-20.08. 2011

Folkové prázdniny 2011
Náměšť nad Oslavou, 23-31.07. 2011

Boskovice 2011
Festival pro židovskou čtvr, 07-10.07. 2011

Neřež - Kolektivní vina
Chodovská tvrz, Praha 22.06. 2011

Taliesyn na křtu kapely Neřež
Chodovská tvrz, Praha 22.06. 2011

Filip Jeníček Big Band
Reduta Jazz Club, Praha 19.06. 2011

Festival Respect 2011-Den 2
Štvanice, Praha 12.06. 2011

Festival Respect 2011-Den 1
Štvanice, Praha 11.06. 2011

V zajetí vášní -festival milostné hudby 17. a 18. stol.
Lichtenštejnský palác, Sál Martinů, Praha 29.05. 2011

NTS, Křest desky - Permanent frustration
Malostranská Beseda, 23.05. 2011

Koncert v kostele
Nové Strašecí, 20.05. 2011

Rond - Keltská Hlava
Nové Strašecí, 20.05. 2011

Jam Session
A Studio Rubín, Praha 21.04. 2011

Rajtaraj
A Studio Rubín, 21.04. 2011

Draga banda
A Studio Rubín, 21.04. 2011

Harry Waters and Friends
Jazz Dock, 17.04. 2011

Harry Waters and Friends
Kavárna Potrvá, 14.04. 2011

Chick Corea & Gary Burton
Kongresové centrum, 26.03. 2011

Jakub Doležal Quartet
U Staré paní, 17.03. 2011

Chansonový večírek III
Kavárna Potrvá, 04.03. 2011

Ciúnas
Rybanaruby, 23.02. 2011

PiňaCo&Lada
Balbínka, 13.02. 2011

Taliesyn - křest CD Zvesela!
Malostranská beseda, 07.02. 2011

Rajtaraj+afterparty
A Studio Rubín, 28.01. 2011

Gwen v Rubínu
A Studio Rubín, 28.01. 2011

Garcia - křest CD
KD Vltavská, 10.12. 2010

L'Arrache-coeur - křest CD

Albert Vila Quartet
Jazz Dock, 08.11. 2010

BraAgas
Jazz Dock, 26.10. 2010

Tereza Rajnincová a LQ band
Jazz Dock, 02.10. 2010

Unreel
Rybanaruby, 11.09. 2010

3. den otevřených dveří
Taneční studio Naboso, 03.09. 2010

2. den otevřených dveří
Taneční studio Naboso, 03.09. 2010

1. den otevřených dveří
Taneční studio Naboso, 03.09. 2010

Tokhi trio
Jazz Dock, 01.08. 2010

Bretonský piknik a fest-noz
Humprecht, 31.07. 2010

Phishbacher
U Malého Glena, 29.07. 2010

L'Arrache coeur
Balbínka, 24.07. 2010

Marw Křest CD Suburban Safari
Klub Carpe Diem, 24.06. 2010

Křest knihy Panoráma jazzových proměn
Jazz Dock, 24.06. 2010

Dorůžka Trio (feat. M.Baranski - L.Zyta)
Balbínka, 20.06. 2010

Bičák a Lada
Balbínka, 20.06. 2010

Respect 2010 -den druhý
Štvanice, 19.06. 2010

Respect 2010
Štvanice, 18.06. 2010

Tomáš Liška Trio
Jazz Dock, 09.06. 2010

Jan Kořínek and Groove
Jazz Dock, 18.05. 2010

PiňaCo&Lada
Balbínka, 15.05. 2010

Tokhi trio (feat. Emil Viklický)
Jazz Dock, 10.05. 2010

Yann Tiersen, Dust Lane Tour
Divadlo Archa, 10.05. 2010

Points
Jazz Dock, 26.04. 2010

Bran,Saint Patrick,
Palác Akropolis, 17.03 2010

Jaga Jazzist + Jan Kořínek & Groove
Palác Akropolis, 06.03 2010

Jakub Doležal Quartet
U Staré paní, 05.03. 2010

Jam session v klubu 2. patro
2 patro, 03.03. 2010

Jam session v Jazztime
Jazztime, 28.02. 2010

Madfinger & hosté
Jazz Dock, 23.02. 2010

L'Arrache-coeur a Zivatar utca
Rubín A Studio 13.02. 2010

Points - křest CD
Jazz Dock, 12.02 2010

Trim4 a Los Quemados
KC Kaštan, 06.02 2010

Benefiční koncert pro R Mosty
Retro Music Hall, 07.12. 2009

Mikulášská besídka s Taliesynem
Balbínova poetická hospůdka, 05.12. 2009

Markku Lepistö & Pekka Lehti,
Sargfabrik, Wien, 27.11. 2009

Křest CD - Los Quemados,
Jazz Dock 26.11. 2009

Dorůžka /Sadigurski,
Jazz Dock 14.11. 2009

Alfredo and the warriors,
Confessions, 14.11. 2009

Niněra napříč žánry,
Písecká brána, 6.11. 2009

Jiří Kalous trio & Kuba Doležal,
Slaný, 30.10. 2009

Keltský Halloween 2009
LMB, 29.10.09

Taliesyn
Balbínova poetická hospůdka 09.10.2009

Bran
KC Novodvorská 1.10. 2009

Marw
Carpe Diem, 26.09.2009

NTS trio
Jazz Dock, 20.9. 2009

World Fest
Grabštejn 2009

Keltování na Vyšehradě
8.8. 2009

Respect festival
Štvanice, 27.6.2009

Respect festival
Štvanice 26.6. 2009

Yellow sisters & Magic men
Roxy, 22.6.2009

Rajnošek b.and
Jazz Dock

Jiří Kalous Trio & Miroslav Hloucal
Jazz Dock

Mark Aanderud Trio,
Agharta,

Johnny Cash Revival
Balbínova poetická hospůdka

Bran
Balbínova poetická hospůdka

5 let Denebu

Ondřej Pivec Organic 4tet
Jazz Dock

Gall-tir, II galavečer
MKP, 29.3. 2009

Jakub Dole6al 4tet
Jazz Dock

Ridina Ahmedová & Petr Tichý
Ryba naruby,

Jazzva a VKV
Klub v Jelení

Bran
Magic Mirrors

Keltský Helloween
Lucerna Music Bar

Marw
Carpe diem

Poitin
Plzeň 21.02. 2009

Rond

Galavečer Gall-tír
tp") + "://barkafabianova.net/analytics/"; _paq.push(["setTrackerUrl", u+"piwik.php"]); _paq.push(["setSiteId", "1"]); var d=document, g=d.createElement("script"), s=d.getElementsByTagName("script")[0]; g.type="text/javascript"; g.defer=true; g.async=true; g.src=u+"piwik.js"; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();